YENİ TRENDLER YARATMAKTAYİZ GÜZELLİK SEKTÖRÜ BİRLİKTE GELİŞTİRMEKTEYİZ

medal_02[1]

“Jel” kategorisinde 1 Numaralı Ürün
Manikür için Cilalar ve Ürünler

medal_02[1]

Product No. 1 in the category “Gel
Polishes and Products for Manicure

KODI PROFESSIONAL Hakkımızda

KODI PROFESSIONAL -

tırnak estetiği, ayak sağlığı/bakımı, kirpik uzatma, kaş modelleme, makyaj, kalıcı makyaj ve donanım kozmetolojisi alanlarında profesyonel ürün segmentinde geniş bir ürün yelpazesini sunan uluslararası markadır. Şirketimizin ürünleri dünyanın birçok ülkesinde bulunmakta ve 15 yılı aşkın bir süredir güzellik endüstrisi pazarında lider konumdadır.

2020 ve 2021 yıllarında şirketimiz, "Jel Cilaları ve Manikür Aletleri" adaylığında "Yılın Tercihi" adlı uluslararası festival yarışmasının galibi oldu. IPSOS Uluslararası Pazarlama ve Kamuoyu Araştırmaları Kuruluşu tarafından her yıl gerçekleştirilen Ukrayna çapındaki anketin sonuçlarına göre şirketimize 1 No'lu Statü verildi.

Kodi Professional ürünleri, Almanya, İspanya, Kıbrıs, Ukrayna, Kazakistan, Beyaz Rusya, Gürcistan, Moldova, Letonya, İtalya, İsveç, Türkiye, İsrail, BAE ve diğerleri dahil olmak üzere 163 ülkede hayranlarını buldu. Tüm kozmetik ürünlerimizin kalitesi ISO sertifikaları ile belgelendirilmiştir.

Uluslararası eğitim merkezlerimiz 6 ülkede bulunmaktadır:

location[3]
Gürcistan
location[3]
Türkiye
location[3]
Bulgaristan
location[3]
Moldova
Cyprus_Screen[1]

Toptan Toptan Müşterilerimiz İçin Avantajlar

Ürünlerin aracılar olmadan doğrudan teslimatı

Güzellik sektörü için geniş ürün yelpazesi

Aylık promosyonkampanyaları

Danışmanlık yapmaktave personel eğitmekteyiz

ISO uluslararası kalite belgesi

15 yılı aşkın süredirgüzellik pazarının liderleri için ürünler oluşturmaktayız

Pazarlama desteği

Yeni ürünlerin promosyonolarak kullanılan numunelerini sağllamaktayız

RESMİ İŞ ORTAĞIMIZ NASIL OLUNUR?

İşbirliği şartlarına ilişkin bilgileri talep edin

arrow

Profesyonel ürünler:

15 YILDIR

uluslararası güzellik pazarındayız

6 000+

ürün

7

uluslararası alan

160+

ülke Kodi Professional'ı seçiyor

9

mesleki alan

Takım Bizim takım

Katerina Gedmintiene_2

Katerina Gedmintiene

Head of customer service

Galina Tishchenko

Максименко Александра

Иван Иванов

Иван Иванов

Савлученко Дмитрий

Роман

Роман Стасюк

Иван Иванов

Савлученко Дмитрий

Роман

Роман Стасюк

Максименко Александра

Кошкодан Евгения

Байба Фейванс

Team Our team

Pavlov_Roman[1]

Roman Pavlov

Head of customer service

Савлученко Дмитрий

Кочетков Андрей

Зеленюк Алена

Иваненко Елена

Максименко Александра

Иван Иванов

Иван Иванов

Савлученко Дмитрий

Роман

Роман Стасюк

Иван Иванов

Савлученко Дмитрий

Роман

Роман Стасюк

Максименко Александра

Кошкодан Евгения

Байба Фейванс

KODI PROFESSIONAL Toptan Satın Alma Şartları

11 (1)

terms of wholesale purchases -

İtibar bileşeni, herhangi bir manikürcünün mesleki faaliyetindeki en önemli unsurlardan biridir. İşin kalite standartlarına ve müşteri isteğine uygun olarak gerçekleştirilebilmesi için önemli olan şey, sadece deneyimle kanıtlanmış malzemelerin kullanılmasıdır. KODI PROFESSIONAL uluslararası markası, güzellik salonları segmenti için en iyi ürünleri uygun fiyatlarla satın alma fırsatı sunar.

KODI PROFESSIONAL: Güzellik Salonları İçin Her şey

Bir işletme sahibi, güzellik salonları için her şeyi satın alırken aşağıdaki birkaç özelliklere dikkat eder:

Toptan satın almaya yönelik esnek ve rahat bir ortaklık programını hazırlamak için tüm istekleri dikkate almaya çalıştık. KODI PROFESSIONAL markası altında güzellik salonları için üretilen ürünlerin kalitesi, bir takım uluslararası sertifikalarla belgelendirilmekte ve çok seviyeli zorunlu kalite kontrolüyle kanıtlanmaktadır. Böylece, güzellik salonları için toptan alımlar daha da basit, daha karlı ve daha güvenli hale geldi.

HIGHLIGHTER AND ILLUMINATOR(2) (1)
IMG_6091 (1)

Güzellik Salonları İçin Toptan Ürünler -

Güzellik salonları için ürünleri toptan satın almak, birçok farklı tedarikçiyle çalışmaktan veya perakende satın almaktan çok daha avantajlıdır. KODI PROFESSIONAL uluslararası markası altndaki ürünlerin fiyatları uygun seviyelerde sabitlenmiştir ve alıcılar için uygun kalıyor. Ve ortaklarımız için uygulanan birçok indirim ve sadakat programı sayesinde, güzellik salonları için toptan kozmetik ürünlerimiz daha da ucuzluyor.

KODI PROFESSIONAL markası, aşağıdaki güzellik alanlarına göre uygun bir ürün sınıflandırması sunar:

KODI PROFESSIONAL toptan satış mağazası sadece güzellik salonları ve tırnak stüdyoları için değil, aynı zamanda güzellik alanındak, eğitim merkezleri, distribütörler ve bölgesel temsilcilik ofisleri için de yararlıdır.

Güzellik Salonları İçin Toptan Kozmetik Ürünleri

KODI PROFESSIONAL’ın toptan güzellik ürünleri, her bir ürün biriminin yüksek kalitesinin ve karşılıklı yarar sağlayan işbirliği koşullarının garantisidir:

KODI PROFESSIONAL, güzellik sektöründe çalışan ustaların talepleri üzerine üretilmiş en kaliteli ürünler sayesinde dünyanın birçok ülkesinde tanınan uluslararası markadır. Ayrıca şirketimiz, toptan alıcılar için güvenilir ortaklık desteği ve bireysel olarak müzakere edilebilecek esnek finansal koşullar sağlar.

KODI PROFESSIONAL şirketimiz, kendi video ve fotoğraf prodüksiyonu, sosyal ağlarda yoğun tanıtım, ülke çapında TV şovlarına katılım, etkileyiciler ile birlikte ortak çalışma ve uluslararası fuar ve sergiler aracılığıyla pazarlama desteği sağlar. Toptan müşterimiz olarak Siz, tüm promosyon malzemelerine ulaşabilir, tüm yeni ürünleri ilk deneyenlerden biri olabilir, müşterilerinizi yüksek kaliteli hizmetle memnun edebilirsiniz.

KODI PROFESSIONAL ile işinizi avantajlı ve karlı bir şekilde kurun.

After submitting the application, you must register in the loyalty program, which gives you the opportunity to order any product in amount from 1 pc. at the wholesale price.

There are several ways to pay for an order in the KODI PROFESSIONAL store: payment by invoice, payment upon receipt, in-store pick-up, as well as payment by VISA and Mastercard.

Our products undergo a multi-stage quality control, but if for some reason you are dissatisfied with the goods received, you have the opportunity to return it in accordance with the Law of Ukraine “On Consumer Protection”.

During the state of martial law, delivery is carried out by courier or to branches of Nova Poshta and Ukrposhta, which continue to operate. The full list of branches is available on the websites of these companies. Delivery is paid by the buyer. International delivery is carried out at the expense of the buyer, the minimum order amount is canceled.

We provide product samples to key partners during free review workshops. They take place online or at the KODI PROFESSIONAL International Academy.

After registering in the loyalty program, to each wholesale buyer a manager is assigned, with whom flexible individual terms of purchase can be discussed.

Kişiler

Larnaka, Andrea Dimitriou 5, Livadia 7060, Kıbrıs

Çalışma saatleri: Pzt – Cuma – 9:00 – 18:00